Kurumsal

İş makinaları ve endüstriyel makinalarda 1988 yılından bu yana hizmet vermekte olan Ertan İş Makinaları, sektöründe 24. yılını geride bırakırken Emko Sanayi Sitesi A Blokta 3000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

30 yılı aşkın deneyimimizle bölgemizin her türlü iş makinası ihtiyacını karşılamaktayız. Güçlü ve güvenilir altyapımızla her zaman yanınızdayız.

İş makinaları ve endüstriyel makinalarda 1988 yılından bu yana hizmet vermekte olan Ertan İş Makinaları, sektörde 30 yılı geride bırakırken Emko Sanayi Sitesi A Blokta 3000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

Şirketimiz, ayrıca forklift üreticisi olarak dünyanın en başarılı markalarından biri olan Hyundai Bölge Bayisi ve MST ASKO bölge bayii olarak satış, servis ve parça temini üzerine hizmetlerini sürdürmektedir.

40’a yakın profesyonel teknik personel kadrosu ile güçlü bir alt yapıya sahip olan Ertan İş Makinaları, bölgesinde her türlü iş makinasına servis ve yedek parça hizmeti vermektedir. Şirketimiz Eskişehir iş makinası kiralama firması olarak yıllardır geniş bir filo ile hizmet vermekte, büyümeye devam etmektedir.

Çok çeşitli kiralık/ satılık forklift filosu, farklı iş makinaları ile günümüz pazar taleplerindeki değişiklikleri takip etmekte ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. İşinizin yükünü hafifletecek geniş iş makinesi filomuzla her zaman hizmetinizdeyiz.

Hyundai Forklift Bölge Bayi ve MST ASKO bölge bayi olan şirketimiz, sektöre sağladığı çözümlerle işinize en uygun iş makinasına en uygun fiyatlara ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Hyundai’nin ve MST'nin üstün teknolojisi,  verimli çalışma özellikleri ile tanışmak için siz de Ertan İş Makinaları’nı ziyaret edebilirsiniz.

Vizyonumuz

İnsan, kalite ve başarı odaklı hizmet politikamızla her gün gelişmemizi sürdürmek ve sektörümüzün öncüsü olarak faaliyetlerimizi sürdürmektir.

Ertan İş Makinaları olarak onlarca farklı sektörden yüzlerce firmaya kaltieli, profesyonel kiralama hizmetlerimizde memnuniyet ortalamımızı her zaman yükseltmek, sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Misyonumuz
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım